Cargo - folder promocyjny

28 апр. 2023 г.

Zarówno sprzedaż, jak zakup produktu, zwłaszcza innowacyjnego i niespotykanego dotąd na rynku, jest zawsze łatwiejsza, gdy można wesprzeć się odpowiednio przygotowanymi materiałami informacyjno-promocyjnymi. Właśnie dlatego opracowaliśmy prosty i przejrzysty folder dla specjalistycznej szafy chłodniczej Cargo.

 

CZYTAJ O CARGO

 

 

W folderze zawarliśmy wszystkie najważniejsze informacje o urządzeniu w skondensowanej formie i zapisaliśmy je w pliku PDF. Można go pobrać bezpośrednio ze strony produktu lub z zakładki „Do pobrania”. Mamy nadzieję, że materiał przyczyni się do wielu owocnych transakcji 😉

Zachęcamy także do zapoznania się z artykułem na temat Cargo, który znajduje się na naszym blogu: Szafa chłodnicza Cargo – niezawodne wsparcie w logistyce, a także wpisem na temat zastosowania naszych urządzeń w różnych branżach: Gdzie można zastosować urządzenia RAPA

   

 

 

 

 

Dokładamy starań, by wszystkie niezbędne informacje o urządzeniach RAPA były zamieszczone na naszej stronie internetowej. Można je znaleźć na stronach samych produktów – w opisach, danych technicznych i galerii, jak w licznych artykułach na firmowym blogu. Dla tych, którzy potrzebują materiału „w pigułce” opracowaliśmy foldery, ulotki i karty produktu w formie PDF, które wygodnie można pobrać z naszej strony www i w razie potrzeby wydrukować. Wszystkie wspomniane materiały zostały zebrane w zakładce „Do pobrania”. Systematycznie je uaktualniamy i uzupełniamy.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat naszych produktów, masz niestandardowe zapytanie lub potrzebujesz doradztwa w zakresie wyboru urządzenia, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta pod nr tel.:81 742 53 10 lub za pośrednictwem maila: rapa@rapa.lublin.pl. Postaramy się znaleźć optymalne dla Ciebie rozwiązanie!

 

Проверить так же