Odświeżony wzornik na wiosnę!

27 мар. 2023 г.

Wraz z nadejściem wiosny uaktualniliśmy nasz wzornik kolorów i dekorów! Uzupełniliśmy go o pełny wykaz wykończeń dla wszystkich urządzeń wprowadzonych do sprzedaży w minionym oraz na początku bieżącego roku.

 

 

Znajdziecie w nim więc pełną paletę kolorystyczną i dekory dla:

 

 

Ponadto wprowadziliśmy korektę dostępnych materiałów wykończeniowych dla:

 

W obydwu przypadkach zostało wycofane wykończenie frontu z tworzywa hips w kolorze złotym.

 

 

 

Przygotowaliśmy wzornik w taki sposób, by maksymalnie ułatwić Ci zaprojektowanie satysfakcjonującego wyglądu urządzenia. Umieszczony na początku spis treści pozwoli Ci szybko odnaleźć interesującą Cię kategorię produktów. Przy każdym modelu znajdziesz rysunki i opisy elementów, które możesz modyfikować oraz wszystkie możliwe warianty ich wykończenia: kolory, wzory i materiały. Wzornik jest kompatybilny z opcjami do wyboru w konfiguratorze na naszej stronie www, gdzie możesz od razu podejrzeć wygląd skonfigurowanego przez siebie urządzenia oraz jego cenę.

 

We wzorniku zamieściliśmy zarówno standardowe jak dodatkowo płatne wersje wykończenia. W przypadku niektórych urządzeń istnieje także możliwość wyboru indywidualnego koloru RAL, bądź dekoru płyty drewnopodobnej. Jeżeli dany model może zostać wykonany w takim nietypowym wykończeniu, wśród opcji do wyboru znajdziesz niebieską ramkę z tekstem: „indywidualny RAL” lub „płyta indywidualna”. Jeśli zdecydujesz się na takie rozwiązanie, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta w celu ustalenia szczegółów.

 

 

Układ treści we wzorniku kolorów i materiałów

 

Nowy wzornik możesz pobrać z naszej strony internetowej. Znajdziesz go w zakładce „Pliki do pobrania”. Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub dodatkowych wskazówek, jak korzystać ze wzornika oraz konfiguratora RAPA, zadzwoń do nas na nr tel. 81 742 53 10 lub wyślij e-mail na adres rapa@rapa.lublin.pl.

 

Służymy pomocą!

 

 


 

 

 

 

Проверить так же