4 akcesoria, które powiększają możliwości ekspozycji

Jak zaplanować ekspozycję, aby zyskać jak najwięcej miejsca

4 akcesoria, które powiększają możliwości ekspozycji

10 июн. 2021 г.

Masz do dyspozycji niewielką przestrzeń handlową, w której trudno pokazać cały asortyment? Chcesz wprowadzić nowości, ale potrzebujesz czegoś, co zwróci uwagę klienta? Czasami wystarczy naprawdę niewiele, by ułatwić sobie pracę i odmienić wygląd ekspozycji sklepu. Porządkowanie, układanie i prezentowanie oferty klientowi stanie się prostsze, jeśli zastosujesz odpowiednie dodatki. 

 

W sieci znajdziesz wiele poradników, które tłumaczą, jak właściwie prezentować ofertę. Najczęściej dotyczą one właściwego układania i sortowania asortymentu. Rzeczywistość szybko jednak weryfikuje nasze marzenia, bo musimy wybierać między prezentowaniem pełnego asortymentu a utrzymaniem przejrzystości w ofercie. Dotyczy to zwłaszcza mniejszych sklepów osiedlowych. 

 

Odmień ekspozycję z odpowiednimi dodatkami 

 

W takich sytuacjach z pomocą przychodzą akcesoria dodatkowe, które pozwalają zmienić ekspozycję urządzeń chłodniczych i wykorzystać jej pełny potencjał. Wybraliśmy dla Ciebie 4 akcesoria, które pomogą Ci przyciągnąć wzrok klienta. Jeden z nich mamy aktualnie w promocji, na końcu znajdziesz szczegóły. 


Promocja na ruchomą przegrodę do lady chłodniczej

 

Akcesoria, które odmienią ekspozycję: 

 
  1. Kaskada do ekspozycji - dzięki niej zapanujesz nad widocznością produktów. Kaskada podnosi część ekspozycji a tym samym, pomaga wyeksponować produkty, które znajdują się dalej od klienta. Kaskadę zamówisz do każdej lady chłodniczej.   
  2. Przegroda ekspozycji do lady chłodniczej - pozwala podzielić ekspozycję lady chłodniczej, dzięki czemu w 1 urządzeniu możesz umieścić produkty z różnych kategorii (np. wędliny i nabiał). Wybierając przegrodę ruchomą, zyskujesz dodatkową możliwość dopasowania wielkości ekspozycji do aktualnie posiadanego asortymentu. 
  3. Poprzeczka z hakami „szpic” lub „s” do regału chłodniczego - to propozycja dla tych, którzy chcą urozmaicić ekspozycję np. kiełbas, wędlin czy ryb. Powieszone na hakach produkty są lepiej widoczne dla klienta, a co za tym idzie, lepiej się sprzedają. 
  4. Wisząca półka do altany na kwiaty - to propozycja dla florystów, którzy myślą o wyposażeniu kwiaciarni w altanę chłodniczą. Dzięki wiszącej półce zyskujesz dodatkowe miejsce na kwiaty, bukiety czy wiązanki. 
 

Skorzystaj z promocji na ruchomą przegrodę do ekspozycji 

 

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem przegrody do lady chłodniczej, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Do każdej lady chłodniczej zamówionej w czerwcu, możesz kupić ruchomą przegrodę ekspozycji za jedyne 99 groszy. To świetny moment, żeby uporządkować asortyment. Szczegóły promocji oraz regulamin, najdziesz tutaj.  

 

Sprawdź także