Ręcznie pisane etykiety cenowe

Etykiety cenowe - wzory do wykorzystania w Twoim sklepie

13 мая 2021 г.

Przykładasz uwagę do detali? Jeśli tak, dziś mamy dla Ciebie coś specjalnego. Zaprojektowaliśmy etykiety cenowe, które świetnie nadadzą się do uzupełnienia Twojej cukierni, kawiarni, piekarni czy kwiaciarni. 

 

Nie masz pod ręką grafika? Brakuje programu do projektowania i czasu na zajmowanie się drobiazgami? Spieszymy z pomocą! Poniżej znajdziesz etykiety cenowe do sklepu, które możesz wydrukować. Wystarczy, że zdecydujesz, na jakim materiale chcesz je zlecić. Nie znasz się na druku? To żaden problem, pod każdym projektem znajdziesz nasze zalecenia.

 

MINIMALIZM ZAWSZE NA CZASIEMinimalistyczne etykiety cenowe do druku


 

Etykieta cenowa do wydruku, która sprawdzi się w każdym sklepie, cukierni czy kawiarni. Skupia uwagę na produkcie i jest bardzo czytelna. 

Wymiar: pojedyncza etykieta ma 90 x 50 mm, to wymiar standardowej wizytówki. 

Idealne podłoże: wydrukujesz ją na grubszym kartonie (np. kreda 350 g - tak jak wizytówki), z uwagi na standardowy format, każda drukarnia chętnie zrealizuje to zlecenie. Bez problemu ułożysz i wydrukujesz 9-10 takich etykiet na zwykłej kartce A4 i wydrukujesz na drukarce biurowej.

 

pobierz

 

SŁODKO, ALE Z KLASĄ 


Etykiety cenowe samoprzylepne

 

Potrzebujesz etykiety cenowej w formie naklejki? Chmurka nada się do słodkich wnętrz i takich miejsc, gdzie jest po prostu jak w niebie. Podkreśli słodycz wyrobów cukierniczych zamkniętych w jasnych witrynach

Wymiar: 100 x 65 mm 

Idealne podłoże: Z uwagi na ciekawy kształt, świetnie sprawdzą się w roli naklejek. Wydrukuj na foliach samoprzylepnych, kartonach, kartonach ozdobnych. 

Uwaga: Chmurki nie mają podstawy, zatem do ich „postawienia” będziesz potrzebować np. stojaka z klipsem. 

 

pobierz

 

 

NATURALNIE I ZDROWO


Etykiety cenowe do druku i powieszenia

 

Wzór etykiety, który powstał z myślą o sklepach ze zdrową żywnością i piekarniach tradycyjnych i kwiaciarniach w klimacie rustykalnym. Tych miejsc, których dewizą jest praca w zgodzie z naturą. 

Wymiar: 50 x 120 mm 

Idealne podłoże: Wybierz papier ekologiczny, szary z wyraźną fakturą. Ma być przede wszystkim naturalnie i ekologicznie. 

 

pobierz

 

ETYKIETY DO WPIĘCIA W DONICZCE


Etykiety cenowe plastikowe do kwiaciarni

 

Ten projekt przygotowaliśmy z myślą o florystach, którzy sprzedają kwiaty w doniczkach. Etykiety mają „dziubek”, więc bez problemu wbijesz je w ziemię w doniczce. 

Wymiar: 90 x 180 cm

Idealne podłoże: takie etykiety najlepiej będą spełniały swoje zadanie, kiedy wydrukujesz je na sztywnym podłożu (np. pcv) lub jeśli zabezpieczysz wydruk folią. 

 

pobierz

 

Jak wykorzystać wzory etykiet cenowych? 

 

Pobierz wybrany projekt, jest on przygotowany do druku pojedynczej sztuki. Projekty nie zawierają cen (mają puste miejsca), to Ty decydujesz, w jaki sposób umieścisz informacje. Druk możesz zlecić w drukarni lub zrobić wszystko samodzielnie. Powodzenia!

 

Проверить так же