Nowość w wyposażeniu altany SCh-AKM

27 янв. 2023 г.

Altany chłodnicze na kwiaty RAPA to urządzenia niezwykle cenione przez florystów, dlatego systematycznie rozwijamy i wzbogacamy ich wyposażenie. Półki, poprzeczka czy podesty pozwalają na wygodne zaaranżowanie przestrzeni, dopasowane do przechowywanego w danym momencie asortymentu. Oprócz dotychczasowych rozwiązań dostępnych dla altany SCh-AKM, zaprojektowaliśmy dodatkową półkę z otworami na pojemniki do przechowywania kwiatów. Półka pozwala wygodnie wyeksponować gotowe bukiety oraz pojedyncze kwiaty, z których będą przygotowywane kompozycje.

 

 

 

Możliwości ustawienia półek

 

Na jednym poziomie w altanie możliwe jest zamontowanie jednej półki z otworami na pojemniki. Średnica otworu pod pojemnik wynosi 24,6 cm. Półkę można zamontować płasko lub pod kątem 20o. Należy zwrócić szczególną uwagę na to, by przy ustawieniu półki pod kątem kwiaty nie znalazły się w strefie niskiej temperatury. Ich minimalna odległość od szyby panoramicznej to 8 cm. Półki z pojemnikami można montować na zmianę z półkami regulowanymi. Można również tworzyć funkcjonalne zestawy z podestami różnej wysokości.

 

 

 

 

 

 

Dopuszczalne obciążenie
 

Dostępne dotychczas półki regulowane można obciążyć maksymalnym ciężarem do 20 kg na każdą półkę, przy czym należy rozłożyć go równomiernie, a ciężar na cały poziom nie może przekraczać 35 kg. W przypadku półek z otworami na pojemniki maksymalne obciążenie wynosi 35 kg, również przy zachowaniu równomiernego rozkładu obciążenia.

Półkę z otworami i pojemniki na kwiaty dostajesz w zestawie. Nasze pojemniki mają pojemność 8l, 26,5 średnicy przy rancie i 21 cm wysokości.

W zależności od rozmiaru altany otrzymujesz różną ilość pojemników:

 

  • SCh-AKM 1205 - 3 szt.
  • SCh-AKM 1405 - 4 szt.
  • SCh-AKM 1605 - 5 szt.
  • SCh-AKM 1805 - 5 szt.
  • SCh-AKM 2005 - 6 szt.
  • SCh-AKM 2205 - 7 szt

 

 

 

 

Konfiguracja wyposażenia altany

 

Wszystkie dostępne w naszej ofercie półki do altany można malować.

Konfigurację urządzenia wraz z wybranymi do niego dodatkami wygodnie przeprowadzisz w naszym konfiguratorze.

 

 

 

 

Możesz zdecydować ile i jakie półki zamówisz do urządzenia, a także dobrać dodatkowe wyposażenie czy akcesoria. Nasi specjaliści w dziale Obsługi Klienta podpowiedzą najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie.Skontaktuj się z nami za pośrednictwem nr tel.: 81 742 53 10 lub pisząc na e-mail: rapa@rapa.lublin.pl Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji!

 

Проверить так же