Katalog kolorów i materiałów - wzornik RAPA

Nowy wzornik kolorów i dekorów — zajrzyj do naszej ściągawki

13 янв. 2022 г.

 

W nowy rok wkroczyliśmy z nowym wzornikiem. Zaprojektowaliśmy go tak, żeby uczynić dopasowanie wyglądu urządzenia chłodniczego tak łatwym, jak to tylko możliwe. Jeśli zatem chcesz mieć wszystkie dostępne warianty w jednym dokumencie, nasz wzornik jest właśnie dla Ciebie. 

 

Jak korzystać z najnowszego katalogu kolorów i wykończeń?

 

Nasz nowy wzornik kolorów i dekorów ma aż 84 strony. Skonstruowaliśmy go tak, by wszystkie dostępne opcje były dla Ciebie łatwe do znalezienia. W tym tekście wyjaśniamy, jak sprawnie poruszać się po dokumencie. 

 

Zacznij od zapoznania się ze spisem treści. Szybko zorientujesz się, że urządzenia z oferty pogrupowaliśmy ze względu na typ i możliwości modyfikacji. Zatem, jeśli szukasz lad kasowych z linii F, możesz od razu przejść do strony 24. 

 

Na stronach po lewej znajdziesz obrazek, na którym wskazane są poszczególne części do modyfikowania. Po prawej umieściliśmy wszystkie dostępne dla tych części kolory, wykończenia i materiały, którymi możesz zastąpić standardowy element. Niektóre urządzenia mają tyle opcji, że dodatkowe warianty znajdują się na kolejnej stronie. Urządzenia, które zyskały dodatkową stronę to te, które — oprócz wariantów malowanych — mogą być wykończone z użyciem płyty meblowej, np. lady chłodnicze F, SiX, regały chłodnicze i witryny cukiernicze. 

 

 

Układ treści we wzorniku kolorów i materiałów

 

 

W najnowszym wzorniku znajdziesz warianty kolorystyczne dostępne w standardzie oraz te dodatkowo płatne. Szczegółowe informacje dotyczące cen wybranych wykończeń znajdziesz w naszym cenniku

 

Na niektórych stronach znajdziesz pola z niebieską ramką o nazwie „indywidualny RAL” oraz „płyta indywidualna”. W przypadku tych urządzeń możesz wybrać własny kolor lub wzór płyty meblowej, którego nie ujęliśmy w naszych wzornikach. Jeśli jednak chcesz wprowadzić własny kolor lub dekor, koniecznie skonsultuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, by ustalić dostępność wybranej opcji oraz cenę.  

Wzornik kolorów online

 

Chcesz zobaczyć, jak będzie wyglądać urządzenie w wybranej wersji kolorystycznej i upewnić się, że dobrze wybrałeś? Skorzystaj z naszego konfiguratora online. Wystarczy, że znajdziesz urządzenie, które chcesz zamówić i klikniesz przycisk „Konfiguruj produkt”. Możesz w nim dowolnie mieszać wszystkie dostępne warianty. 

 

Zobacz krótką animację: 

 

Gdzie znajdziesz nowy wzornik?

 

Najnowszy wzornik kolorów i dekorów możesz pobrać z naszej strony internetowej. Znajdziesz go w zakładce „Do pobrania” pod ikonką „Wzornik kolorów”. Dokument przygotowaliśmy w dwóch wersjach językowych (polskiej i angielskiej).

 

 


Pobierz wzornik kolorów i dekorów RAPA ze strony

 

Download the RAPA colour chart from website

 


 


Jeśli masz pytania dotyczące wzornika, dostępnych wykończeń czy materiałów, zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy też do korzystania z konfiguratora, z którym łatwo złożysz zamówienie.

 

Проверить так же