Urządzenia chłodnicze dla masarni i sklepów mięsnych

16 февр. 2024 г.

Urządzenia chłodnicze to konieczne wyposażenie każdej masarni oraz sklepu oferującego świeże mięso i wyroby wędliniarskie. W zależności od tego, czy potrzebujesz sprzętu chłodniczego do przestrzeni sprzedażowej, czy produkcyjnej, możesz wybierać pomiędzy różnymi modelami urządzeń i rozwiązaniami RAPA. Sprawdź, jak możemy wesprzeć Twój biznes!


 

 

Przestrzeń ekspozycyjna
 

Właściwa ekspozycja wędlin i mięsa ma za zadanie przyciągać wzrok klientów i sprawiać, że chętnie dokonują zakupów. Jednocześnie powinna być zaaranżowana w sposób praktyczny, ułatwiający sprzedaż obsłudze. Wybór odpowiednich urządzeń chłodniczych ułatwi Ci realizację tych dwóch celów. Przestronne lady, szafy czy regały chłodnicze pozwolą nie tylko na atrakcyjną prezentację asortymentu, ale również zadbają o odpowiednie warunki jego przechowywania.

 

 

 

 

 

 

Przestrzeń kasowo - obsługowa
 

Profesjonalna obsługa klienta to bez wątpienia ważny element sprzedaży. Ułatwi ją odpowiednio zaaranżowana przestrzeń kasowo-obsługowa.Warto wyposażyć ją w funkcjonalne lady kasowe, które zapewnią miejsce na niezbędny sprzęt oraz pozwolą na wygodne zapakowanie produktów.


 

 

 

 

 

Przestrzeń produkcyjna
 

Przestrzeń produkcyjna wymaga przede wszystkim wyposażenia w obszerne i wytrzymałe blaty robocze, na których można wygodnie przygotować mięso i wyroby wędliniarskie. Miejsce do pracy Twoim specjalistom zapewnią funkcjonalne i solidne stoły ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. Szafy chłodnicze z wyposażeniem dopasowanym do Twoich potrzeb, ułatwią natomiast przechowywanie gotowych wyrobów.

 

 

 

 

 

 

Magazyn
 

Zarówno w zakładzie produkcyjnym, jak w sklepie mięsnym nie może zabraknąć magazynu, w którym przechowasz produkty, zanim trafią do sprzedaży. Ten obszar wymaga wysokiej jakości urządzeń chłodniczych, które zapewnią odpowiednie warunki temperaturowe Twoim wyrobom. W ofercie RAPA znajdują się szafy chłodnicze i mroźnicze zaprojektowane specjalnie w tym celu.

 

 

 

 

 

 

Jeżeli chcesz poznać lepiej naszą ofertę skontaktuj się z nami telefonicznie za pomocą numeru 81 742 53 10 lub napisz na adres: rapa@rapa.lublin.pl. Chętnie udzielimy odpowiedzi na każde pytanie!


 

 

 

 

Проверить так же