Nowe foldery już dostępne

Baner z nowymi folderami urządzeń chłodniczych

Nowe foldery już dostępne

29 июл. 2021 г.

Przygotowaliśmy dla Ciebie nowe foldery. To najlepsze źródło informacji, jeśli chcesz zorientować się w naszej ofercie i wybrać urządzenie, które najlepiej będzie odpowiadało na Twoje potrzeby. 

 

Dla każdej grupy produktów przygotowaliśmy osobny folder, który w czytelny sposób prezentuje możliwości urządzeń. 

Oferta lad chłodniczych - refrigerated counters offer

Folder lady chłodnicze z szybą prostą i giętą

 

Lady chłodnicze to urządzenia chętnie stosowane do ekspozycji i sprzedaży mięs, wędlin i nabiału, który podaje klientowi profesjonalny sprzedawca. Urządzenia pozwalają wyeksponować produkty zgodnie z najwyższymi standardami sklepu. Dobrze zaprojektowane lady:

  • zapewniają odpowiednią temperaturę ekspozycji produktów,
  • umożliwiają zaprojektowanie atrakcyjnej oferty, 
  • gwarantują wygodną pracę sprzedawcy, który ma swobodny dostęp do ekspozycji.

W naszej ofercie znajdziesz lady proste, narożne, z szybą prostą i giętą. Wybrane modele można łączyć w ciągi chłodnicze, dzięki którym optymalnie wykorzystasz dostępną przestrzeń handlową. 

 

 

Oferta szaf chłodniczych - refrigerated cabinets offer

Folder szafy chłodnicze zapleczowe i przeszklone

Jeśli zdarza Ci się gubić w ofercie szaf chłodniczych, ten folder powinien ułatwić wybór właściwego urządzenia. Szaf w naszej ofercie nie brakuje, bo chcemy, żeby każdy dostał urządzenie skrojone na jego potrzeby. Zatem jeśli szukasz szafy do magazynowania, koniecznie zacznij właśnie od tego folderu. 


Z kolei, jeśli szukasz szafy, która służy do magazynowania i ekspozycji produktów (np. napojów czy nabiału), proponujemy Ci folder z szafami przeszklonymi z jednej lub z dwóch stron. Te ostatnie świetnie sprawdzą się w cukierniach, gdzie produkty podaje obsługa, a klient wybiera właśnie to, co go najbardziej skusiło.  

Oferta regałów chłodniczych - multideck refrigerated display offer

Folder regały chłodnicze otwarte i zamknięte 

 

Nabiał, pakowane wędliny, napoje — jest wiele produktów, które mogą znaleźć się w regale chłodniczym, jeśli chcesz sprzedawać w systemie samoobsługowym. Koniecznie zobacz, jaką mamy dla Ciebie ofertę. Warto rozważyć zakup takiego regału, nawet jeśli masz niewielką przestrzeń do dyspozycji. 

Oferta altan kwiatowych - flower refrigerator offer

Folder altana chłodnicza na kwiaty

 

To urządzenie powstało z myślą o florystach, którzy chcą zapewnić najlepsze warunki dla przechowywania i ekspozycji kwiatów ciętych. W folderze znajdziesz wszystkie tajemnice altany chłodniczej oraz najnowszy wariant z panelem lustrzanym zamiast szyby panoramicznej. 

Oferta lad na kwiaty - flower counter offer

Folder lada na kwiaty

Masz do dyspozycji dużą powierzchnię i chcesz oferować gotowe bukiety w systemie samoobsługowym? Poznaj naszą ladę na kwiaty, zaprojektowaną z myślą o szybkiej sprzedaży produktów najwyższej jakości. 

oferta regałów pos-a - pos-a multideck refrigerated display offer

Folder POS-A

 

Szukasz regału chłodniczego, który możesz postawić wszędzie? Planujesz ekspozycję w rejonie kas i chcesz dostarczyć klientom chłodzone produkty idealne na upalne lato? Twoje wymagania spełni regał chłodniczy POS-A. Szczegóły wyposażenia i wszystkie korzyści znajdziesz w folderze. 

Oferta wysp chłodniczych - refrigerated island offer

Folder wyspa chłodnicza 

 

Interesuje Cię urządzenie, które pomoże wyeksponować asortyment w systemie samoobsługowym? Dzięki wyspie chłodniczej klienci zyskają wygodny dostęp do ulubionych produktów z każdej strony. Poznaj wszystkie korzyści z posiadania tego urządzenia, pobierając nasz folder. 

 Oferta witryn cukierniczych - Confectionery display cases offer

Folder witryny cukiernicze 

Planujesz otwarcie lub modernizację cukierni? A może chcesz wzbogacić asortyment swojego sklepu o wyroby cukiernicze i pyszne, domowe ciasta? Pobierz folder witryn cukierniczych i poznaj korzyści, które płyną z wyboru konkretnego modelu urządzenia.
 

Wszystkie foldery znajdziesz w sekcji "do pobrania" lub kliknij tutaj, żeby szybko pobrać wersje elektroniczne. 

Sprawdź także