Lady chłodnicze - Linia E

14 cze 2024

Lady chłodnicze z serii E to propozycja zarówno dla małych jak i dużych sklepów spożywczych. Klasyczna forma, praktyczne, sprawdzone rozwiązania i wiele rozmiarów, wariantów wyposażenia i wykończenia urządzeń sprawiają, że łatwo dostosować je do indywidualnych wymagań. Seria obejmuje modele: E, E1 i E Max, E1 Max oraz komplementarne neutralne lady kasowe. Sprawdź, jak dobrze dopasują się do Twojego sklepu!

 

 

Wydajny układ chłodniczy

 

Lady z serii E zostały zaprojektowane w 3 klasie klimatycznej z wykorzystaniem chłodzenia grawitacyjnego. Wyposażyliśmy je w agregat wewnętrzny zasilany ekologicznym czynnikiem chłodniczym R-290. Urządzenia z tej linii posiadają elektroniczny regulator temperatury z wyświetlaczem po stronie klienta oraz wygodny, nie wymagający użycia narzędzi dostęp do skraplacza. W ladach w wersji standardowej zastosowaliśmy automatyczny system odszraniania oraz odpływ skroplin do pojemnika. W ramach wyposażenia dodatkowego możliwy jest montaż automatycznego odparowania skroplin oraz zabezpieczenie parownika specjalną powłoka ochronną. Istnieje również opcja zamówienia urządzenia bez agregatu, z przeznaczeniem do podłączenia pod agregat zewnętrzny.

 

Konstrukcja, na której można polegać

 

Korpusy oraz maskownice nóg lad z serii E wykonujemy ze stali malowanej na wybrany kolor ze wzornika RAPA, a boki urządzeń powstają z tworzywa HIPS wypełnionego pianka poliuretanową, dostępnego w czterech kolorach do wyboru: srebrnoszary, grafitowy, brązowy i czarny. Możliwe jest za dopłatą pomalowanie korpusu na dowolny kolor RAL spoza naszego wzornika, a także wykonanie korpusu ze stali nierdzewnej.

Lady chłodnicze z serii E wyposażone są w standardzie w nogi regulowane, podświetlenie korpusu kolorowymi diodami LED, podwójne gniazdo elektryczne zlokalizowane od strony obsługi, z prawej strony urządzenia oraz posiadają wykończenie frontu odbojnikami z PVC zabezpieczającymi urządzenie przed uderzeniem np. wózkiem na zakupy. W wyposażeniu dodatkowym oferujemy możliwość zamiany nóżek na komplet 4 kół ze stopą regulowaną, ułatwiających wygodne przestawianie urządzenia, a także praktyczne nakładki na blat ze stali nierdzewne „szlif”, umożliwiające ustawienie wagi lub kasy. Na zamówienie możemy także zmienić miejsce montażu gniazda elektrycznego, zamontować dodatkowe gniazdo elektryczne lub wykonać urządzenie bez gniazda elektrycznego.

Standardowo lady E wyposażone są w blaty ze stali nierdzewnej „szlif” o szerokości 28 cm. Dodatkowo oferujemy możliwość zamontowania blatu poszerzonego, blatu ze stali nierdzewnej „płótno” 28 cm i poszerzonego oraz blatu granitowego (z naturalnego kamienia) 28 cm i poszerzonego.

Lady E i E1 dostępne są w sześciu długościach: 80 (71) cm , 123 (114) cm, 138 (129) cm, 153 (144) cm, 180 (171) cm i 202 (193) cm. Głębokość lad wynosi 107 (65,5) cm a wysokość 122 cm. Wysokość ekspozycji natomiast to 20 cm. Lady E Max, E1 Max dostępne są wyłącznie w długości 202 cm.

 

 

 

 


Efektowna ekspozycja

 

Wszystkie lady z serii E posiadają szyby czołowe gięte, uchylne, wykonane ze szkła hartowanego. W modelu E1 są one zwieńczone szerszym daszkiem, który może stanowić dodatkową przestrzeń ekspozycyjną. W urządzeniach zaprojektowaliśmy dzielone, wyjmowane dla wygodnego czyszczenia, dno ekspozycji ze stali nierdzewnej typu „lustro”, a także zainstalowaliśmy elektroniczny termometr z wyświetlaczem od strony klienta, energooszczędne oświetlenie LED, które można dopasować do rodzaju asortymentu. Lady posiadają również zasłony nocne, pozwalające na zmniejszenie zużycia energii w czasie, gdy sklep jest nieczynny.

Za dodatkową dopłatą ekspozycje można uzupełnić o półkę i stałe przegrody ze szkła hartowanego.

Praktyczne przechowalniki

 

Wielką zaletą lad z serii E są pojemne chłodzone przechowalniki z ergonomicznym, bezprogowym dnem ze stali nierdzewnej, wykończone uszczelką magnetyczna w kolorze korpusu. W przypadku modeli E Max, E1 Max mieszczą one aż 6 pojemników EURO2, do ustawienia których przewidziane zostały specjalne perforowane podstawy.

W modelach E i E1 chłodzone przechowalniki są mniej pojemne, ale zamiast tego urządzenia oferują niechłodzoną przestrzeń do przechowywania.

 

 

 

Możliwość łączenia w ciągi chłodnicze i tworzenia zestawów

 

Wszystkie lady chłodnicze z serii E posiadają możliwość łączenia w ciągi chłodnicze, a także – w połączeniu z komplementarnymi neutralnymi ladami kasowymi – tworzenia zestawów, które elastycznie dopasowują się do różnych przestrzeni sklepowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dostępne akcesoria

 

Wszystkie lady chłodnicze z linii E możesz uzupełnić w akcesoria dodatkowe, takie jak:

• Deska do krojenia

• Filtr przeciwpyłkowy

• Kaskada ze stali nierdzewnej „lustro” - głębokość 33 cm. Dotyczy lad o głębokości 107 cm.

• Półka frontowa dla klienta – reling; dla modeli lad E, E Max, E1, E1 Max, F, F Max: zamawiana wyłącznie na etapie produkcji. W pozostałych modelach jako akcesorium.

• Półka wydawcza ze stali nierdzewnej „płótno” - szerokość 25 cm

• Półka wydawcza ze stali nierdzewnej „szlif” - szerokość 25 cm

• Przegroda ekspozycji z tworzywa sztucznego PET - ruchoma

• Przegroda ekspozycji ze szkła hartowanego - ruchoma

• Rejestrator temperatury USB - bezprzewodowy

• Zasłona nocna z tworzywa sztucznego PET

 

Jeżeli chcesz poznać lepiej naszą ofertę skontaktuj się z nami telefonicznie za pomocą numeru 81 742 53 10 lub napisz na adres: rapa@rapa.lublin.pl. Chętnie udzielimy odpowiedzi na każde pytanie!


 

 

 

 

Sprawdź także