Miksuj dowolnie i twórz zestawy urządzeń RAPA!

7 cze 2024

Czy słyszeliście o formule „Mix&Match”? Jeśli tak, to pewnie wiecie, że polega ona na możliwości dowolnego łączenia dostępnych w ofercie elementów i tworzenia z nich kompatybilnych zestawów, które zawsze dobrze się ze sobą komponują. Patent ten jest domeną przede wszystkim marek odzieżowych, ale chętnie sięgają po niego także firmy produkujące wyposażenie wnętrz czy meble. Wszystko opiera się o zaprojektowanie poszczególnych modeli w taki sposób, żeby pasowały do siebie w różnych wariantach i zestawieniach. My też zastosowaliśmy to rozwiązanie! Przekonajcie się, w jaki sposób możecie łączyć nasze urządzenia.

 

 

 

 

Łącz urządzenia ze względu na funkcję

 
 

W zależności od tego, jakimi warunkami lokalowymi dysponujesz oraz jakich udogodnień potrzebujesz Ty i Twoi pracownicy, możesz dowolnie połączyć komplementarne urządzenia z jednej lub różnych linii. Dzięki licznym wariantom długości i wysokości naszego sprzętu, ujednoliconemu wzornikowi kolorów i dekorów oraz rozwiązaniom takim jak lady narożne oraz neutralne lady kasowe w różnych kształtach i opcjach wykończenia, bez trudu skomponujesz zestaw, który idealnie dopasuje się do przestrzeni, którą dysponujesz. Warto zwrócić uwagę na fakt, że cześć urządzeń posiada możliwość łączenia w jednolite ciągi chłodnicze, co może być istotne z uwagi na oszczędność miejsca, które zawsze jest na wagę złota.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Twórz zestawy dopasowane do Twojej branży.

 
 

Wiele urządzeń w naszej ofercie ma uniwersalny charakter. Sprawdzą się one jednakowo dobrze w różnych branżach. Witryny cukiernicze możesz ustawić zarówno w cukierni, kawiarni, restauracji, w sklepie spożywczym czy na stoisku z produktami garmażeryjnymi. Podobnie jak szafy chłodnicze przeszklone i zapleczowe, a nawet altany chłodnicze. Wszystko zależy od tego, jaki wariant wyposażenia, dekoru i wielkości wybierzesz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli chcesz poznać lepiej naszą ofertę skontaktuj się z nami telefonicznie za pomocą numeru 81 742 53 10 lub napisz na adres: rapa@rapa.lublin.pl. Chętnie udzielimy odpowiedzi na każde pytanie!


 

 

 

 

Sprawdź także