Altana wspiera mistrzów florystyki – pokaz "Kwiaciarnia Męskim Okiem"

News from florists show in Slaskie Centrum Florystyczne Rekpol

Altana wspiera mistrzów florystyki – pokaz "Kwiaciarnia Męskim Okiem"

09.10.2020

Jesień za pasem, a nasze myśli nadal krążą wokół kwiatów. Pachnące pąki tętniących życiem róż, tulipanów i goździków, przywodzą na myśl spotkania i uroczystości, których mamy ostatnio trochę za mało. I nieprawda, że mężczyźni nie znają się na kwiatach.

 

Zgrany duet i altana chłodnicza

Dowiedli tego Zbigniew Dziwulski i Zygmunt Sieradzan, których pokaz Kwiaciarnia Męskim Okiem w Śląskim Centrum Florystycznym Rekpol całkowicie nas oczarował. Panowie tworzyli kompozycje rodem z baśni. My też tam byliśmy i to nie tylko w charakterze widzów.

 

Altana chłodnicza na pokazie "Kwiaciarnia Męskim Okiem"

 

Florystów zaopatrzyliśmy we wsparcie w postaci naszej altany chłodniczej SCh-AK, dzięki której:

  • stworzyliśmy raj dla kwiatów z idealną temperaturą i wilgotnością,
  • wyeksponowaliśmy elementy kompozycji poprzez energooszczędne oświetlenie LED, dzięki temu widzowie mogli obserwować, co dokładnie wybierają do kompozycji mistrzowie,
  • przedłużyliśmy świeżość roślin w tych trudnych warunkach, bo przecież na pokazie dla profesjonalistów musiały prezentować się perfekcyjnie przez cały czas.

 

Zbigniew Dziwulski na pokazie "Kwiaciarnia Męskim Okiem"

 

Świeże kompozycje, nieszablonowe dodatki

Pokaz zwieńczyła licytacja wiązanek i kompozycji kwiatowych, a te były – delikatnie mówiąc – niebanalne. Od zamkniętych na dnie szklanych wazonów, poprzez strzeliste konstrukcje z wykorzystaniem świec i innych dodatków. Już nie musimy wybierać między kwiatami i winem. Florysta stworzy dla nas kompozycję z obu tych elementów.

 

Kompozycje kwiatowe z pokazu florystycznego

Organizatorom pokazu Kwiaciarnia Męskim Okiem serdecznie dziękujemy za zaproszenie i liczymy na więcej okazji do spotkań. 

Czas na Ciebie

Chcesz ograniczyć straty bez konieczności chowania kwiatów do chłodni na zapleczu? Altanę chłodniczą zaprojektowaliśmy z myślą o Twoim sukcesie. Przechowuj w niej kwiaty cięte, gotowe kompozycje lub ich części. Będą zawsze pod ręką dla Ciebie i w zasięgu wzroku Twojego klienta.

Przejdź do konfiguratora, wybierz wymiar, wyposażenie i kolor urządzenia.

Dla zdecydowanych (i niezdecydowanych) przygotowaliśmy też korzystny leasing. Zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź także