Elegancja w standardzie — zobacz odświeżone lady F i F Max

Lady chłodnicze w ciągu z panelem dekoracyjnym

Elegancja w standardzie — zobacz odświeżone lady F i F Max

27 sty 2022

Wzornictwo jest dla Was ważne, niezależnie od tego, czy wybierasz model standardowy, czy premium. Przestrzenie handlowe muszą przecież mieć w sobie „to coś”, co przyciągnie klienta. Dlatego zaprojektowaliśmy na nowo lady standardowe z linii F i F Max, które możesz teraz zamówić w nowym, eleganckim wydaniu. 

 

Sklepowe lady chłodnicze w wersji premium

 

To dopiero początek zmian, które zaczęliśmy od odświeżenia lad standardowych z linii F i F Max. To model, który — podobnie do lad linii SiX — oferuje dużą przestrzeń ekspozycyjną i możliwości modyfikacji. W ramach tej linii znajdziesz zarówno duże, jak i małe lady chłodnicze z szybą prostą. Co dokładnie się zmieniło? 

W nowej wersji usunęliśmy odbojniki, front jest gładki i elegancki. Wprowadziliśmy aż 20 różnych płyt meblowych, z których możesz wybierać. Wszystkie dostępne dekory znajdziesz w naszym najnowszym wzorniku (pobierz tutaj). 


Ciąg lad chłodniczych z frontem drewnianym

 

Dlaczego zdecydowaliśmy się odświeżyć wzornictwo właśnie linii F? Ponieważ lady te produkujemy w aż 7 różnych wariantach wymiarów (6 dla modeli F i 2 dla modeli F Max) w przypadku samych modeli prostych, którymi możesz w pełni wyposażyć całe stoisko mięsno-wędliniarskie i nabiałowe. Dla wymagających mamy również lady narożne, które umożliwiają zagospodarowanie rogu pomieszczenia oraz dodatkowe lady kasowe (w wariantach prostych i narożnych). 

 

Łącz i zestawiaj w ciągi chłodnicze

 

Lady z linii F i F Max to urządzenia z agregatem wewnętrznym, które możesz zestawiać w ciągi chłodnicze. Są absolutnie obowiązkowym uzupełnieniem wyposażenia sklepu spożywczego. Na zdjęciach znajdziesz nasze inspiracje na urządzenie sklepu z ladami F w nowej odsłonie.

 

Lady F w ciągu z ladą narożną - front z płyty meblowej

 

Lady F to nie tylko odświeżone wzornictwo, ale też funkcjonalne i wygodne w obsłudze urządzenie. Poznaj korzyści z posiadania lad linii F i F Max:

  • zadbasz o środowisko z ekologicznym czynnikiem chłodniczym R-290; 
  • z łatwością ustawisz i skontrolujesz temperaturę wewnątrz komory, dzięki elektronicznemu regulatorowi temperatury z wyświetlaczem od strony obsługi; 
  • oszczędzisz czas i nerwy, bo — aby dostać się do skraplacza — nie potrzebujesz żadnych narzędzi; 
  • łatwo wypoziomujesz i ustawisz ladę dzięki regulowanym nogom; 
  • przyciągniesz uwagę klienta, bo korpus jest podświetlony energooszczędnymi diodami LED; 
  • z łatwością utrzymasz urządzenie w czystości, bo dno ekspozycji wykonane jest ze stali nierdzewnej, możesz też wyjmować segmenty na czas sprzątania; 
  • z przyjemnością będziesz korzystać z bezprogowego, pojemnego przechowalnika.

 

Ciąg lad chłodniczych z ladą narożną - dekor z płyty meblowej

 

Konfiguruj urządzenia i zamawiaj online

 

Na naszej stronie możesz dowolnie konfigurować i zestawiać wygląd i wyposażenie lad chłodniczych. Wystarczy, że znajdziesz interesującą Cię ladę i przejdziesz do konfiguratora (kliknij przycisk „konfiguruj produkt”). Taką konfigurację możesz też wysłać do nas, a my skontaktujemy się z Tobą, doradzimy (jeśli będziesz mieć wątpliwości) i ustalimy szczegóły realizacji zamówienia. 

 

Ladę F z frontem drewnianym skonfigurujesz tutaj: KONFIGURUJ.

Ladę F Max z frontem drewnianym skonfigurujesz tutaj: KONFIGURUJ.

 

Nadal możesz też zamówić lady F i F Max w tradycyjnej wersji z odbojnikiem. Wszystkie warianty znajdziesz tutaj.

 

Sprawdź także