Konfigurator urządzeń chłodniczych

Konfigurator RAPA — zobacz, jak będzie wyglądać Twoje urządzenie

19 lis 2021

 

Czym jest konfigurator? To narzędzie online, które zaprojektowaliśmy, byś łatwo mógł sprawdzić i dostosować dowolne urządzenie do swoich oczekiwań. Pozwala nie tylko zmieniać kolory, ale też dobrać akcesoria i stworzyć ofertę. Na początek zobacz krótką animację:

 

 

 

 

 

Konfigurator — co to jest?

 

Dzięki konfiguratorowi nie musisz wertować kolejnych stron cennika i porównywać opisów urządzeń. Wystarczy, że wybierzesz urządzenie, które chcesz kupić, a konfigurator przedstawi Ci wszystkie dostępne możliwości. To naprawdę proste. 

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie krótką instrukcję, by ułatwić Ci wykorzystanie konfiguratora RAPA w pełni.  

 

Jak używać konfiguratora produktu?

 

Aby rozpocząć pracę z konfiguratorem, wybierz interesujące Cię urządzenie. Znajdź ladę, szafę lub dowolny produkt z naszej oferty. I przejdź do opisu. 

 

Po prawej stronie znajdziesz niebieski przycisk „konfiguruj produkt” - kliknij go. Zostaniesz przeniesiony do konfiguratora. 

 

Przejście do konfiguratora na stronie rapa

Na górze znajdziesz karty, w których możesz wybrać czy konfigurujesz urządzenie wolnostojące, czy moduł do łączenia w ciągi (w przypadku lad, regałów itp.) lub urządzenie w 3, lub 4 klasie klimatycznej (ta opcja pojawi się przy szafach chłodniczych). Wybierz tę opcję, którą chcesz konfigurować. 

Wybór zakładki konfiguratora

 

Następnie przejdź do wyboru opcji z menu po prawej stronie. Zacznij od wybrania rozmiaru urządzenia. W tym momencie powinna pojawić się na dole cena katalogowa, która będzie się zmieniać w zależności od tego, jakie opcje dodatkowe wybierzesz. 

 

Menu konfiguratora

 

Zmieniaj kolory, wybieraj wykończenia i akcesoria. Kiedy urządzenie będzie gotowe, kliknij: „przejdź do podsumowania”. Jeszcze raz przejrzyj wszystkie wybrane opcje i zdecyduj, co chcesz zrobić dalej.  

Co możesz zrobić z konfiguracją?

 

Gotowa konfiguracja może być wykorzystana na kilka sposobów:

 
  1. Wykorzystaj nadany numer, aby sfinalizować zamówienie. Możesz go do nas wysłać mailem lub skontaktować się z nami telefonicznie.
  2. Kliknij przycisk „Generuj link z konfiguracją”, aby otrzymać adres, pod którym znajdziesz swoją konfigurację, taki link możesz również wysłać do nas w dowolnym momencie.
  3. Możesz też wpisać swój adres e-mail w okienku i wysłać do siebie konfigurację zapisaną w formie pliku pdf.
  4. Kliknij „Pobierz pdf z konfiguracją”, aby zapisać konfigurację na swoim komputerze. Taki dokument możesz wydrukować.
  5. Kliknij „Skontaktuj się z nami” i w nowym okienku wpisz swoje dane. Twoja konfiguracja zostanie automatycznie przekazana do naszego Działu Obsługi Klienta, a my skontaktujemy się z Tobą, aby sfinalizować zamówienie, odpowiedzieć na Twoje pytania i doradzić, jeśli będziesz potrzebować czegoś więcej.

 

Podsumowanie konfiguracji

Konfigurowanie urządzenia nie oznacza jeszcze jego zakupu

 

Taka konfiguracja do niczego Cię nie zobowiązuje. Jeśli interesuje Cię zmiana, której nie ma w konfiguratorze, powiedz nam o tym w trakcie rozmowy lub opisz w mailu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.


 

Sprawdź także