Lady chłodnicze z linii A

21 cze 2024

Lady chłodnicze A to jedne z pierwszych urządzeń w naszej ofercie. Przez lata przechodziły szereg ulepszeń i modyfikacji, zgodnie z sugestiami naszych klientów oraz zmieniającymi się wymogami rynku. Niezmiennie jednak od samego początku dostarczają wysokiej jakości chłodzenie i wygodną przestrzeń ekspozycyjną dla Twoich produktów. Sprawdź, co jeszcze mają do zaoferowania modele A, A1, A2 i A3!

 

Po pierwsze układ chłodniczy

 

Lady z serii A zaprojektowaliśmy w 3 klasie klimatycznej z wykorzystaniem agregatu wewnętrznego, zasilanego ekologicznym czynnikiem chłodniczym R-290. Pracują w zakresie temperatur +1°C ÷ +10°C. W ladach zastosowaliśmy chłodzenie grawitacyjne, a odpływ skroplin odbywa się do pojemnika ukrytego wewnątrz urządzenia.

W ramach wyposażenia dodatkowego oferujemy montaż systemu automatycznego odparowania skroplin oraz systemu osuszania szyb. Możliwe jest także dodatkowe zabezpieczenie parownika specjalną powłoką ochronną. Można również wybrać urządzenie bez agregatu.

 

 

 

 

 

Trwały i mocny korpus

 

Standardowo korpus w modelu A i A1 wykonany jest ze stali malowanej na kolor RAL biały sygnałowy (kolory za dopłatą) , a w modelach A2 i A3 korpus malowany jest na wybrany kolor ze wzornika RAPA. W opcji dodatkowej możemy wykonać korpus ze stali nierdzewnej, a także pomalować go na indywidualny kolor klienta. Boki w modelu A zrobione są z szarej płyty laminowanej, natomiast w modelach A1 i A2 z tworzywa HIPS w kolorze ze wzornika RAPA. W modelu A3 srebrnoszare boki wykonane są z tworzywa HIPS i wypełnione ekologiczną pianką poliuretanową. Front urządzenia w całej linii A zrobiony jest w standardzie z tworzywa HIPS w kolorach do wyboru z wzornika RAPA i wykończony jest szarymi odbojnikami z tworzywa PVC. Lady wyposażone są w nogi regulowane, dzięki którym można łatwo wypoziomować je nawet na nierównej podłodze. Za dopłatą można wymienić je na komplet 4 kół ze stopą regulowaną lub zamówić maskownicę nóg (w modelu A2 i A3 jest w standardzie).

W ladach z linii A montujemy podwójne gniazdo elektryczne od strony obsługi z prawej strony urządzenia. W razie potrzeby można zamienić miejsce montażu gniazda na lewą stronę, zamówić dodatkowe podwójne gniazdo lub całkowicie zrezygnować z jego montażu.

Jednym z istotnych elementów wyposażenia lad chłodniczych jest z pewnością blat, który ułatwia pracę obsłudze. W standardzie w modelu A wykonujemy go z szarej płyty laminowanej o szerokości 28 cm, a za dopłatą możemy zamontować blat ze stali nierdzewnej typu „szlif” lub „płótno”, a także blat granitowy. W modelach A1, A2 i A3 w standardzie montujemy blat ze stali nierdzewnej typu „szlif”. Wszystkie rodzaje blatów można zamówić w wersji poszerzonej. Dodatkowo można też zamówić nakładkę na blat pod kasę lub wagę, wykonany ze stali nierdzewnej.

 

 

 

Wszystkie lady z linii A dostępne są w 5 długościach: 122 cm, 137 cm, 152 cm, 179 cm, 201 cm, natomiast modele A, A1, A2 występują w 3 głębokościach: 82 cm (głębokość ekspozycji 40,5 cm), 90 cm (49 cm) i 107 cm (65,5 cm), natomiast model A3 można zamówić wyłącznie w głębokości 107 cm. Wysokość wszystkich lad linii A wynosi 122 cm (wysokość ekspozycji 18 cm).

 

 

 

 

Rzut oka na ekspozycję

 

Lady A zostały wyposażone w hartowane szyby czołowe dzielone proste, ukośne, wykończone u góry daszkiem szklanym. Posiadają też wewnętrzny daszek ze stali nierdzewnej z miękkimi odbojnikami. Dzielone, wyjmowane dno ekspozycji wykonujemy ze stali nierdzewnej „lustro”. W przypadku głębokości 107 cm w ramach wyposażenia dodatkowego można zamówić pochyłe dno części ekspozycyjnej, a także szklaną półkę w części ekspozycyjnej oraz stałą przegrodę ekspozycji ze szkła hartowanego, służącą do oddzielania różnych rodzajów produktów.

W urządzeniu montujemy oświetlenie LED, którego barwę można dopasować do rodzaju asortymentu.

Lady posiadają elektroniczny termometr od strony klienta, a także zasłony nocne.

 

 

 

 

 

Dodatkowe miejsce do przechowywania

 

Ważną zaletą lad z linii A są chłodzone przechowalniki umiejscowione w przestrzeni pod ekspozycją. Bezprogowe dno przechowalników wykonujemy ze stali nierdzewnej. Drzwi przechowalnika z uszczelką magnetyczną malujemy na kolor korpusu. Przechowalniki można dodatkowo wyposażyć w stałą przegrodę. Pod przechowalnikami znajduje się dodatkowo niechłodzona przestrzeń do przechowywania.

 

 

 

 

Użyteczne akcesoria

 

Lady z serii A można uzupełnić w przydatne akcesoria, jak deska do krojenia, kaskada ze stali nierdzewnej „lustro” - głębokość 33 cmv(dla lad o głębokości 107 cm), półka frontowa dla klienta – reling, ruchoma przegroda ekspozycji z tworzywa sztucznego PET lub ze szkła hartowanego, bezprzewodowy rejestrator temperatury USB oraz zasłona nocna z tworzywa sztucznego PET.

 

 

 

 

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat lad chłodniczych z linii A lub innych urządzeń z naszej oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie za pomocą numeru 81 742 53 10 lub napisz na adres: rapa@rapa.lublin.pl. Chętnie udzielimy odpowiedzi na każde pytanie!


 

 

 

 

Sprawdź także