lada chłodnicza plug-in inwerterowa L-GT

Nowe opcje do wyboru w ladzie GT!

29 maj 2023

Lada GT wzbudziła duże zainteresowanie wśród naszych klientów, a w ślad za nim pojawiły się pytania o dostępność dodatkowych opcji wyposażenia urządzenia. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom zaprojektowaliśmy elementy, które sprawiają, że model GT stał się bardziej uniwersalny i możliwy do dopasowania do różnych warunków lokalowych!

 

1. Lada GT w wersji plug-in

Dla wielu klientów problematyczny okazał się brak agregatu wewnętrznego, więc w pierwszej kolejności wyposażyliśmy urządzenie w ten element. Teraz nie potrzebujesz specjalnej infrastruktury, by ustawić i uruchomić ladę GT w swoim sklepie. Jedyne, co musisz zrobić to włożyć wtyczkę do kontaktu. 

 

2. Lada GT w wersji ze sprężarką inwerterową

Kolejną istotną potrzebą okazało się stworzenie urządzenia maksymalnie energooszczędnego, dlatego zaprojektowaliśmy wersję lady ze sprężarką inwerterową, dzięki której możesz zaoszczędzić nawet do ...% energii elektrycznej.  

 

3. Lada GT z pojemnikiem na skropliny

Opcja odprowadzania skroplin bezpośrednio do systemu kanalizacji wymaga odpowiednio zaprojektowanego wnętrza i nie jest dostępne w większości mniejszych lokali, dlatego wprowadziliśmy możliwość wyposażenia lady w pojemnik na skropliny, który pozwala wygodnie użytkować urządzenie w każdym sklepie.  

 

 

Wszystkie wymienione wyżej nowe elementy wyposażenia Lady GT, a także pozostałe dodatki i akcesoria możesz wygodnie zestawić w naszym konfiguratorze. . Natomiast więcej informacji na temat urządzenia znajdziesz w artykule: : Lada chłodnicza GT – wielkie możliwości zamknięte w prostej formie.

 

 

 

 

Jeśli masz dodatkowe pytania na temat modelu GT lub innych naszych urządzeń, skontaktuj się z Dziełem Obsługi Klienta RAPA pod nr tel.: 81 742 53 10 lub za pośrednictwem e-mail: rapa@rapa.lublin.pl.. Chętnie opowiemy o naszej ofercie!


 

 

 

 

Sprawdź także