Przygotuj się na nowość - regał chłodniczy GT

Regał chłodniczy nabiałowy

Przygotuj się na nowość - regał chłodniczy GT

13.07.2021

Kupno urządzenia chłodniczego to inwestycja. Dlatego rozważasz różne opcje. Agregat zewnętrzny czy wewnętrzny? Jaka klasa klimatyczna? Jaki rozmiar? Na co jeszcze zwrócić uwagę, szukając urządzenia, które posłuży bezawaryjnie przez lata? My codziennie znajdujemy odpowiedzi na te pytania, dlatego wkrótce do naszej oferty trafi pierwszy regał przystosowany do pracy z agregatem zewnętrznym

 

Rekordowo pojemny regał sklepowy 

 

Regał GT stworzyliśmy z myślą o jak największej pojemności. Standardowa szerokość nowego urządzenia to aż 250 cm, a wysokość przestrzeni na produkty 187,5 cm. To będzie regał z największą ekspozycją w całej naszej ofercie

 

Dzięki temu z łatwością stworzysz planogram półki i pomieścisz wszystkie produkty:

  • nabiał w standardowych kartonach mleczarskich ustawisz na 7 półkach,
  • napoje w butelkach 500 ml rozmieścisz na 6 półkach
 

Dodatkowo regał GT możesz łączyć w długie ciągi chłodnicze, z którymi efektywnie wykorzystasz całą dostępną przestrzeń. 

 

Wymiary regału chłodniczego z agregatem zewnętrznym

 

Jeśli martwisz się, że przy tak wysokim regale trudno będzie z niego korzystać, spieszymy z wyjaśnieniem. Nasz GT ma rekordowo niski próg (tylko 12 cm), dzięki temu nie nadwyrężysz pleców, kiedy będziesz wstawiać do niego kartony z produktami. Najwyższa półka znajduje się na wysokości ok. 166,5 cm, dzięki czemu asortyment będzie na wyciągnięcie ręki nawet dla niższych osób. 

 

Regał chłodniczy GT najlepiej sprawdzi się do ekspozycji nabiału. Wewnątrz znajdziesz półki o głębokości 40 cm, które idealnie mieszczą kartony mleczarskie. Dzięki możliwości ustawienia kąta ich nachylenia zyskujesz elastyczną przestrzeń ekspozycyjną, którą możesz dostosować do własnych potrzeb. Każda z półek zakończona jest listwą, która pozwoli Ci wygodnie umieścić ceny i wyraźnie oznaczyć promocje.  


Detale długiego regału chłodniczego nabiałowego


 

Wyprowadź hałas na zewnątrz

 

Model GT to pierwszy w naszej ofercie regał chłodniczy zaprojektowany do pracy z agregatem zewnętrznym. Dzięki temu urządzenia w sklepie pracują ciszej i nic nie zakłóca doświadczenia zakupowego Twoich klientów. 

 

Zaplanuj przestrzeń z nowym regałem GT 

 

Już dziś zaaranżuj przestrzeń swojego sklepu z naszym nowym regałem, który wkrótce znajdzie się w naszej ofercie. 

 

Sprawdź także