Sekretny (i całkiem darmowy) sposób na dłuższą gwarancję

Sekretny (i całkiem darmowy) sposób na dłuższą gwarancję

16.12.2020

Kupujesz urządzenia chłodnicze, inwestujesz we własne marzenia. Wszystko idzie gładko, na etapie planów oczywiście. W rzeczywistości jednak zdarzają się usterki. I to w najgorszych momentach. Mogło być spokojnie, gdybyś zatroszczył się o gwarancję. Tymczasem pozostaje powiedzieć mądry Polak po szkodzie. A jeśli wystarczy kilka kliknięć, by przedłużyć gwarancję i zyskać spokój? 

 

Wiemy, że zanim zainwestujesz w drogie urządzenia chłodnicze, dokładnie sprawdzasz oferty. Przecież to, co kupisz ma Ci służyć długie lata. Jesteśmy przekonani, że nasze urządzenia są trwałe, dlatego dajemy Ci na to gwarancję.  

 

Pamiętaj o komplecie dokumentów

 

Kiedy kupujesz urządzenie chłodnicze pamiętaj, by zebrać wszystkie dokumenty. Przy zgłaszaniu usterek do naszego Serwisu, zostaniesz poproszony o przedstawienie:

  • Karty Gwarancyjnej
  • Certyfikatu Przedłużenia Gwarancji. 

Tam znajdują się wszystkie informacje, których potrzebujemy, by Ci pomóc. 

 

 

Dokładnie przeczytaj dokument 

 

W Karcie Gwarancyjnej opisaliśmy warunki, które decydują o tym, kiedy i jak naprawiamy usterki. Pamiętaj, że jako użytkownik, masz ogromny wpływ na to, jak pracować będzie Twoje urządzenie. Jeśli właściwie o nie zadbasz, możesz przedłużyć jego życie. Instrukcję czyszczenia urządzeń chłodniczych, znajdziesz w artykule: Jak prawidłowo dbać o czystość urządzeń chłodniczych.

 

Urządzenia chłodnicze różnią się między sobą. Dlatego zapisy w Kartach Gwarancyjnych będą odnosiły się do konkretnego modelu, zatem dokładnie przeczytaj dokument. 

 

Przedłuż gwarancję za darmo

 

Nasze urządzenia objęte są gwarancją na okres 12 miesięcy. Ale możesz całkiem bezpłatnie przedłużyć ten czas do 2 lub nawet 3 lat (dłuższą gwarancję zyskasz na szafach z serii ECOline i altany kwiatowe), jeśli zarejestrujesz urządzenie na naszej stronie internetowej w zakładce Przedłużenie Gwarancji.

 

Pamietaj: masz aż 90 dni na rejestrację urządzenia.


 
Rejestracji musisz dokonać sam, nie może tego za Ciebie zrobić dystrybutor. Dlaczego? Ponieważ po wypełnieniu formularza dostaniesz od nas Certyfikat Przedłużenia Gwarancji, który wyślemy na Twój adres e-mail. Jeśli będziesz chciał skorzystać z gwarancji po upływie 12 miesięcy, będziesz musiał przedstawić ten dokument.  

 

Zyskaj ochronę nawet na 5 lat

 

Nasza troska nie kończy się po wygaśnięciu certyfikatu. Możesz wykupić dodatkową gwarancję, na okres 3, 4 lub 5 lat – w zależności od urządzenia. Wystarczy, że przejdziesz do konfiguratora i przy wybranym urządzeniu zaznaczysz, że chcesz przedłużyć gwarancję na wybrany okres.

Sprawdź także