Jak połączyć dobre wzornictwo z funkcjonalnością w sklepie?

Katalog konkursu Dobry Wzór 2021 z ladami chłodniczymi SiX

Jak połączyć dobre wzornictwo z funkcjonalnością w sklepie?

20 sty 2022

Czy przeglądając dostępne urządzenia chłodnicze, zwracasz uwagę na ich wygląd? A może ważniejsze są dla Ciebie praktyczne parametry jak wielkość, zakres temperatur i materiał wykonania? Dla projektantów urządzeń chłodniczych dobry design jest równie ważny, co łatwość w użytkowaniu i wydajność. Dlatego do każdego projektu podchodzimy od strony… klienta! 

 

Powiedz nam, czego potrzebujesz 

 

Niektórzy wiedzą, czego nie chcą, innym trzeba trochę pomóc znaleźć te najważniejsze cechy idealnego urządzenia. Wysokość blatu roboczego, długość i głębokość ekspozycji — to wszystko ma znaczenie i powinno być obudowane w nowoczesną formę. 

 

Konsumenci coraz większą wagę przykładają do tego, w jakich wnętrzach robią zakupy. Już nie tylko na asortyment, ale też na wystrój i urządzenie przestrzeni w sklepie. O ile w przypadku restauracji i kawiarni nikogo to nie dziwi i większość przestrzeni tego typu jest odpowiednio przemyślana i zaprojektowana, o tyle sklepy — zwłaszcza te małe — mają w zakresie aranżacji wnętrz sporo do nadrobienia. 


Lady chłodnicze SiX jako finalista w katalogu konkursu Dobry Wzór 2021

 

Z pomocą przychodzą — oczywiście — producenci, którzy słuchają i analizują problemy oraz potrzeby właścicieli sklepów czy pracowników, a następnie łączą je z najwyższej klasy wzornictwem. 

 

Projekt musi być zgodny z wymaganiami stawianymi branży spożywczej

 

Projektowanie urządzeń chłodniczych to zadanie dla najlepszych w swoim fachu. Produkty muszą spełniać wyśrubowane wymagania dotyczące bezpieczeństwa użytkowania, trwałości i niezawodności. 

 

Tworzymy je po to, by poprawić jakość pracy i obsługę klienta. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty były łatwe w obsłudze i utrzymaniu czystości. W zależności od branży będziemy mieli do czynienia z różnymi wymogami dotyczącymi aranżacji przestrzeni. Dla przykładu sklep spożywczy musi zostać podzielony na konkretne segmenty i mieć logiczny układ. 

 

Najważniejsze w projektowaniu przestrzeni handlowej będzie dobranie urządzeń najlepszych do ekspozycji produktów. Oprócz estetyki liczą się tutaj również rozwiązania praktyczne: 

  • możliwość łączenia urządzeń w ciągi chłodnicze, 
  • regulowania położenia czy stopnia nachylenia półek, 
  • wysuwane segmenty urządzeń. 

Najlepsze urządzenia dają nam swobodę dostosowania ich do wymogów konsumenta i obsługi sklepu. 


Strona rozdziału z finalistami konkursu Dobry Wzór 2021 w kategorii Przestrzeń Publiczna

 

Urządzenia, które nadają charakter wnętrzu 

 

Jeśli chodzi trendy wizualne, to od 2020 roku obserwujemy zwrot w kierunku materiałów naturalnych. Stąd wiele elementów drewnopodobnych w elementach wykończenia. Od kilku lat niezmiennie modne pozostają również jasne kolory i kreatywne oświetlenie. 

 

Chcesz stworzyć wnętrze z charakterem? Wykorzystaj możliwości dopasowania wyglądu urządzenia do swojej wizji. Doskonale wiemy, że Twój biznes jest dla Ciebie najważniejszy. Dostarczymy Ci świetnie zaprojektowane, funkcjonalne urządzenia chłodnicze i meble, które dopasujesz do swojej wizji. Stworzysz przestrzeń, która będzie sprzedawać. 

 

Sprawdź, jakie to proste. Znajdź na naszej stronie urządzenie, którego potrzebujesz. Dopasuj parametry i wygląd. Dajemy Ci też możliwość zastosowania własnego koloru (spoza naszego wzornika) oraz zakupu urządzenia pod zabudowę. To wszystko wykonasz samodzielnie z użyciem naszego konfiguratora, o którym przeczytasz tutaj

 

Rozwiązania, które zostały docenione przez specjalistów

 

Lady chłodnicze z linii SiX znalazły się w finale 28 edycji najstarszego konkursu wzorniczego w Polsce — Dobry Wzór w kategorii „przestrzeń publiczna” wśród 19 najlepszych produktów zgłoszonych do konkursu. 

”W kategorii Przestrzeń publiczna oceniane są stałe i ruchome produkty wyposażenia przestrzeni i miejsc użyteczności publicznej”. Gratulujemy pozostałym finalistom oraz zwycięzcom i zapraszamy do zapoznania się z naszą serią lad chłodniczych SiX. 

 

Zobacz ofertę lad chłodniczych SiX.

 

Sprawdź także