REGAŁ PIEKARNICZY

Regały piekarnicze w nowej szacie

28 lip 2022

Nie jest żadną tajemnicą, że powodzenie sprzedaży większości produktów, w tym zwłaszcza spożywczych, zależy nie tylko od ich ceny i jakości, ale także odpowiedniej prezentacji. Dotyczy to zwłaszcza artykułów niezapakowanych, jak pieczywo. Świeże, rumiane chleby i bułeczki przyciągają klientów nie tylko zapachem, ale także atrakcyjnym wyglądem. Ogromnie ważne jest więc to, gdzie i jak są wyeksponowane. Estetyczna ekspozycja asortymentu piekarniczego w istotny sposób wpływa na decyzje zakupowe, dlatego warto zainwestować w elegancki i funkcjonalny regał piekarniczy.


 

Prostota i funkcjonalność

Tworząc regały piekarnicze RP-A1 i RP-B1 postawiliśmy na prostą, minimalistyczną formę, która bez trudu wpisze się w każde otoczenie. W zależności od wystroju wnętrza i wyglądu pozostałych elementów wyposażenia lokalu, możesz zdecydować się na regał z bokiem z płyty meblowej wyciętym w subtelny łuk (model B1) lub zupełnie prostym (model A1). Każdy z nich doskonale będzie prezentował się zarówno we wnętrzach w stylu klasycznym, jak tych bardziej nowoczesnych.


Dyskretny urok naturalnych materiałów

Większość ludzi zgodzi się ze stwierdzeniem, że jedzenie z eleganckiego, ceramicznego talerza smakuje lepiej, niż z plastikowej tacki. Podobnie rzecz wygląda z ekspozycją towaru. Produkty spożywcze umieszczone w estetycznych pojemnikach z naturalnych materiałów prezentują się zdecydowanie bardziej apetycznie, niż te ułożone w plastikowych skrzynkach. Właśnie dlatego półki oraz ich ograniczniki-płotki w naszych regałach piekarniczych wykonujemy z listewek z naturalnego drewna bukowego. Pozwala to nie tylko uzyskać świetny efekt wizualny, ale również zapewnia pieczywu odpowiednie warunki przechowywania.


       

 

Poręczne rozwiązania

W przypadku artykułów spożywczych, zwłaszcza tych pozbawionych opakowania jak pieczywo, kolosalne znaczenie ma przestrzeganie restrykcyjnych zasad higieny, a więc meble do ich przechowywania muszą być łatwe w czyszczeniu. Konstrukcja naszych regałów piekarniczych umożliwia łatwe i sprawne sprzątanie, głównie dzięki półkom wykonanym z drewnianych szczebelków, na których nie zatrzymują się okruchy oraz wygodnej szufladzie na odpadki, umieszczonej pod ostatnią półką, łatwej do opróżnienia nawet kilka razy w ciągu dnia. Dodatkowo, za dopłatą, możesz zdecydować się na zamontowanie osłon półek z tworzywa PET oraz osłony dolnej półki z blokadą.


       

 

Ekspozycja na medal

Stylowy regał piekarniczy, to nie tylko półki, ale także odpowiednie wyposażenie, które pozwoli wydobyć wszystkie walory proponowanego asortymentu. Jednym z jego najważniejszych elementów jest oświetlenie. Doskonale o tym wiemy, więc na każdej półce instalujemy energooszczędne oświetlenie LED o barwie naturalnej, które pięknie eksponuje świeże pieczywo. Efekt obfitości towaru uzyskujemy dzięki zamontowaniu lustra na górze regału, a estetyczne listwy cenowe przymocowane do półek pozwalają na wygodne zamieszczanie cen produktów.


    

 

Do wyboru, do koloru

Niewątpliwą zaletą naszych nowych regałów jest możliwość wyboru dekoru boków, frontu górnego i dolnego oraz frontu szuflady na okruchy z szerokiej palety wzorów ze wzornika RAPA. Możesz także wybrać jeden z czterech dostępnych kolorów korpusu mebla. Dzięki temu swobodnie dopasujesz regał do każdego wnętrza i stworzysz harmonijną całość z innymi elementami wystroju.


     

 

Dużo przestrzeni na Twoje produkty

Regały piekarnicze produkujemy aż w ośmiu szerokościach: 64 cm, 86 cm, 106 cm, 126 cm, 144 cm, 168 cm, 184 cm, i 208 cm oraz dwóch głębokościach – 80 i 100 cm, więc z pewnością dobierzesz rozmiar odpowiedni dla siebie. Jeśli potrzebujesz naprawdę dużo miejsca na produkty, możesz zdecydować się na etapie zamówienia na wersję regałów przystosowanych do połączenia w bardzo funkcjonalne ciągi piekarnicze. Wystarczy, że w konfiguratorze na naszej stronie www klikniesz zakładkę „Moduł do łączenia w ciągi” i dostosujesz mebel do swoich potrzeb albo skontaktujesz się z naszym Działem Obsługi Klienta.


 

Użyteczne dodatki

Meble przeznaczone do działalności handlowo-usługowej muszą być oczywiście estetyczne, ale równie istotnym czynnikiem - jeśli nie istotniejszym - jest ich użyteczność. Przede wszystkim powinny być wygodne w codziennym użytkowaniu, zarówno dla personelu uzupełniającego asortyment, jak dla klienta sięgającego po produkty. Z tego powodu półki w naszych regałach zamontowaliśmy pod niewielkim kątem, a jako dodatkową opcję proponujemy przegrody do dolnych, głębokich półek, umożliwiające oddzielenie od siebie różnego rodzaju pieczywa.

Przestawienie regału lub jego przesunięcie w celu, np. posprzątania przestrzeni za nim, nie będzie dla Ciebie wielkim wyzwaniem, jeśli wyposażysz go dodatkowo w komplet 4 kół obrotowych, z których dwa posiadają hamulce.

 

       

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat naszych regałów lub chciałbyś dowiedzieć się czegoś o innych produktach z naszej oferty skontaktuj się z nami pod nr tel. 81 742 53 10 lub napisz na adres: rapa@rapa.lublin.pl. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


 


 

Sprawdź także